Sunday, January 31, 2010

ZOYA Casey Nail Polish


נסיון שני עם לק של זויה. והוא כל כך שונה מהראשון שניסיתי.. לא ייאמן שהם שניהם של אותה החברה.

הגוון של הלק הזה הוא סגול-שחור. הוא מאוד מאוד כהה, ורק באור מסוים רואים שיש לו תת-גוון סגול. אני אישית מאוד מתחברת לגוון הזה. הגימור קרמי לחלוטין, ללא נצנצים וללא ברק.

הלק הזה הוא לק-מיני, המכיל 7.5 מ"ל במקום 9.7 בלקים האחרים של זויה. המברשת היא אותה מברשת צרה וארוכה. אני מסתדרת איתה, אבל מעדיפה את זו של OPI.
המרקם של הלק הזה דליל ביותר, מה שמאוד הפתיע אותי. אם בלק הקודם קיבלתי מראה אטום לחלוטין אחרי שכבה אחת בלבד, הרי שפה נזקקתי ל-3 שכבות. השכבה הראשונה היתה כמעט שקופה, השניה היתה בסדר, אבל עדיין היו אזורים לא שבעים (בעיקר בבסיס הציפורן) ורק השכבה השלישית יצרה את הגימור הרצוי. אני אוהבת לקים, שמגיעים למראה אטום לחלוטין אחרי 2 שכבות, ולכן יהיה לי קשה להמליץ על הגוון הזה.
מעבר לזה - המריחה היתה בסדר, אם כי לא היסטרית בנוחותה.

לסיכום - גוון מעלף ומרקם דליל מדי.


Saturday, January 30, 2010

MAC - The Rest of my Haul - Mascara, Foundation, 130 Brush


נכון שאתן לא מופתעות לראות פה 2 מברשות זהות? ולא, לא קניתי אחת מתנה עבור מישהי אחרת.. אתחיל ואומר שבגלל המברשות האלו נאצלתי לחכות כמעט שעה בקופה. המחשב פשוט לא זיהה את הקוד. אמנם בסניפים אחרים לא היתה בעיה, אבל אצלנו זה פשוט לא הלך. רק כעבור שעה מנהלת החנות התייאשה והכניסה את המוצר הזה לחשבון בתור Dummy. ועוד בכלל לא דיברתי על זה שאי אפשר היה לשלם בכרטיס אשראי (קורה הרבה בסניף שלי, אני כבר רגילה..).

בתמונה אנחנו רואים את המייקאפ החדש של מאק, שיצא אצלנו היום בהשקה עולמית (עוד לפני ארה"ב). השם שלו הוא Mineralize SPF15, והוא אמור להיות שילוב בין הסטודיו טק למויסטרבלנד. הוא די יקר, והכמות היא 10 גרם. מנסיון עם הסטודיו טק, זו כמות שלא מספיקה ליותר מדי שימושים. המייקאפ מגיע עם ספוגית בתא התחתון. על פי המוכרות - במייקאפ הזה צריך לקחת גוון (או אפילו שניים) יותר בהיר מאשר בד"כ במאק, כי הוא מתכהה על הפנים. כלומר, אם אתן NC20, כדאי לקחת NC15. אני בד"כ שילוב בין NC15, NC20 ו-NW15, ולכן החלטתי לנסות את הגוון NC15, שאינו צהוב כמו הסטודיו פיקס פלואיד, למשל.

עד כה ניסיתי אותו על היד בלבד, והמרקם שלו מאוד משיי ועדין. רמת הכיסוי נראית קלה-בינונית, אבל צריך לנסות על העור. במבט ראשון הוא נראה לי בעל גימור טבעי-מואר, אבל לא מבריק. יהיה מעניין לנסות אותו מחר על הפנים ואז גם אכתוב ביקורת מסודרת.

בנוסף, מברשת חדשה!!! 130. לא ברור אם היא מוגבלת או לא, וכדי למנוע תקלות קניתי ישר שתיים. המחיר פה 42 יורו. הסיבים של המברשת דומים ל-187, 188, 131, אבל המבנה שלה שונה לגמרי. כמו שרואים בתמונה, הסיבים שלה יותר קצרים והמברשת יותר עגולה. מבחינת קוטר הייתי אומרת שהיא מעט יותר גדולה מה-188. בגלל שהסיבים יותר קצרים, אפשר להניח איתה מייקאפ בצורה יותר קומפקטית ובכך להשיג כיסוי יותר גבוה. נראה לי שהיא פשוט תחדיר את המייקאפ יותר טוב לעור. בנוסף, בגלל שהיא קטנה יחסית (אני ציפיתי למברשת הרבה יותר גדולה), אפשר להשתמש בה גם לסומק, הצללות, הארות. בואו נגיד, שעל כל מה שקניתי היום הייתי יכולה לוותר, אבל על המברשת הזו הייתי נלחמת בחירוף נפש. 


מה שעוד יצא אצלנו היום זו המסקרה Studio Fix Lash, שהיא חלק מקולקציית In the Studio. בקולקציה יש גם סטודיו פיקס מהקולקציה הקבועה. המסקרה מגיעה בשני גוונים - שחור וחום. זו המסקרה הראשונה של מאק בעלת סיבי סיליקון. רק עכשיו אני רואה שהתמונה די דפוקה ושלא ממש רואים את המברשת, כך שאני מבטיחה לצלם שוב בקרוב. אני לא ממש יודעת מה המסקרה הזו יודעת לעשות, אבל אני די אוהבת את המסקרות החדשות של מאק, כך שאשמח לנסות ולדווח. אני גם די אוהבת מברשות סיליקון. על העטיפה כתוב שהמברשת מאריכה ומדגישה. נחיה ונראה..

ולסיום - יצאו אצלנו 8 גוונים חדשים של צלליות, שמצטרפים לקולקציה הקבועה. הגוונים די בוהקים - ירוק, צהוב, כחול, ורוד, אדום. על פי טמפטליה, רק 2 גוונים חדשים לגמרי וכל השאר הם גווני PRO שירדו אל העם או גוונים שיצאו בעבר בקולקציות מוגבלות. אני זכרתי שהתכלת הוא גוון חדש לחלוטין, אבל לא זכרתי מה השני. בכל אופן, אהבתי את הצללית הורודה הזו ולכן קניתי אותה. שמה Free to be, והיות והיא חלק מהקולקציה הקבועה ניתן היה לרכוש אותה בפן. 

עד כאן להיום. למרות שזה נראה הרבה, זה לא. צריך לזכור שמדובר פה ב-5 השקות במקביל.. גם די השתדלתי להתאפק ולרכוש רק את המוצרים הבאמת מיוחדים כי אני יודעת מה אמור להגיע בחודש הבא.

MAC - All Ages, All Races, All Sexes - Review and Photos


במילה אחת - שעמום. במשפט אחד - שעמום עם כמה נקודות אור.
קולקצייה חדשה של מאק, שעלתה היום על המדפים בחנות מאק הקרובה למקום מגוריי. אני לא ממש מבינה מדוע מאק בחרו להוציא שתי קולקציות טבעיות אחת אחרי השניה, אבל כנראה שהם יודעים מה הם עושים, כי העסק מתקתק. עובדה היא שהייתי בחנות היום כחצי שעה, ובחצי השעה הזאת היתה התנפלות היסטרית דווקא על הקולקציה הזו. 
מצד שני, אני די שבעת מאק. כבר ראיתי הכל ויש לי כמעט את הכל, כך שקשה לי לשפוט קולקציות מנקודת המבט של נשים רגילות. אבל אם אני מנסה להיות עד כמה אובייקטיבית שאפשר, אז קולקציות טבעיות הן מה שרוב הנשים מחפשות ולובשות ביום יום.

נתחיל מהצלליות. בקולקציה הזו 4 צלליות, כאשר 2 מתוכן כבר יצאו בעבר: 2 חומים כהים במרקם מאט (שוסטופר ו-קרוס קאלצ'רל), גוון טופ בהיר מלא נצנצים (בנשי, במרקם לאסטר הלא חביב בכלל), ועוד צללית בשם All Races, שמתוארת באתר בתור גוון טופ בהיר, אבל במציאות הגוון הוא לבן מעט אפרפר במרקם מאט. לדעתי בקולקציה הקבועה יש צלליות יותר טובות ולכן ויתרתי.

פיגמנטים - מאק שינו את האריזה של הפיגמנטים שלהם. האריזה החדשה מוארכת וצרה יותר מהאריזה הקודמת, וגם המכסה והפקק יותר נוחים. הכמות מעט יותר קטנה אבל המחיר נשאר זהה. בקולקציה הזו יצאו שני פיגמנטים בגוונים חדשים. האחד הוא גוון פנינה בהיר והשני הוא חום כהה עם נצנצים. שניהם די יפים, אבל לי אישית יש פיגמנטים בהירים יותר יפים מהפיגמנט הבהיר, ועל החום ויתרתי כי לא אהבתי את העובדה שהפיגמנט עצמו מאט כמעט לגמרי ושיש בו נצנצים די גדולים. אני מעדיפה פיגמנטים משיים יותר, עם ברק עדין, וללא נצנצים בולטים.

Impeccable Brow Pencil - מוצר חדש, ועל פי מה שאמרו לי - מוגבל. המדובר בעפרונות עיניים, אבל קשים. נכון שבאתר הם מתוארים כקרמיים, אבל הם לא. אולי ב-30 מעלות הם יהיו קרמיים, אבל בטמפרטורה שהיתה בחנות היום בבוקר הם היו קשים כאבן. ולכן הם גם מוצלחים מאוד, לדעתי. העפרון מגיע ב-4 גוונים, כאשר שני הגוונים הבהירים יתאימו לממש בלונדיניות, הגוון טופ יתאים לכל החומות ואילו הגוון השחור יתאים לברונטיות. אני רכשתי את הגוון השחור להתנסות, וניתן לראות אותו בתמונה מימין. מה שיפה בעפרונות האלו זה שניתן להשיג בעזרתם מראה מאוד מאוד טבעי. בגלל שהם קשים, הפיגמנט יוצא מהם בצורה מאוד חסכנית. קשה לי להסביר את זה, אבל הגוון המכונה Black נותן תוצאה שהיא חומה-קרה עדינה מאוד. שחור זה לא. הייתי מציעה לפחות לנסות אותם, ולא לפחד מהגוון השחור.

Brow Set - הג'ל לקיבוע הגבות הוא חלק מהקולקציה הקבועה של מאק, אבל בקולקציה הזו הם עשו השקה מחודשת לגוון Minx, שאינו חלק מהקולקציה הקבועה. בניגוד לגוונים בקולקציה הקבועה, הגוון הזה הוא טופ קר ולא חם. באמת שאני לא מבינה למה לא מצרפים אותו לליין, אבל לאלוהי המאק הפתרונים. רואים אותו בתמונה למעלה משמאל.

Penultimate Brow Maker - עוד מוצר חדש לחלוטין. המדובר בטוש/איליינר (זהה בצורתו לאיליינר של החברה), לציור הגבות. הוא מגיע בגוון אחד (יוניברסל) והמטרה שלו היא למלא את הגבות. לדעתי הגוון שלו בהיר מדי ולא יתאים לכל הנשים. בנוסף, לא אהבתי את צורת המריחה שלו. העט הזה יצטרף לקוקלציה הקבועה.

שפתונים - די אהבתי את פלטת השפתונים בקולקציה. הם כולם מאוד טבעיים, החל מהבהיר ביותר ועד לכהה ביותר. 
Equality הוא גוון בהיר מאוד, כמעט בלתי נראה, במרקם לאסטר. הוא סופר בהיר ולא הייתי רוכשת אותו מבלי לנסות על השפתיים. 
Myself - השפתון המוצלח ביותר בקולקציה הזו ונדיר מאוד אצל מאק. זהו גוון Mauve בהיר מאוד, בעל תת-גוון אפרפר בולט. רואים אותו בתמונה למעלה, שני מימין. המרקם הוא לאסטר, כך שהוא לא מאוד מעמיס על השפתיים. זהו גוון ניוד-קר מושלם, ולרוב הוא ייראה יותר בהיר מהגוון המקורי של השפתיים.
Empowered - חום משעמם למדי, לדעתי.
N5 -חום שזיפי בגוון לאסטר. גוון מקסים לטעמי, שיצא כבר בקולקציית ה-N ולכן כבר נמצא ברשותי.

גלוסים - הגלוסים די תאמו את השפתונים, כך שאני לא רואה צורך לחזור על תאור הגוונים. אני אישית רכשתי את הגוון Glamour for all, שהגדרת הצבע שלו תהיה זהה לזה של השפתון Myself. גם הצבעים דומים, כפי שניתן לראות בתמונה למעלה.

סמקים - בקולקציה יצאו שני סמקים במרקם ביוטי פאודר בלאש. זה מרקם עדין ביותר, שאני מאוד אוהבת. הגוון הבהיר דומה מאוד ל-The Perfect Cheek, אבל הוא יותר עדין ממנו. למרות שמאוד ניסיתי, על היד שלי הוא היה בלתי נראה לחלוטין (והיד שלי בהירה!). הגוון השני היה חום-שזיף כהה, ועכשיו כשאני כותבת את הפוסט הזה אני מבינה שאולי לא התייחסתי אליו מספיק. הוא גם היה כמעט בלתי נראה על היד, למרות שהוא די כהה. אולי אחזור לבדוק אותו ביום שני, אנחנו הרי לא רוצים לפספס שום דבר מעניין..

בקולקציה מופיעים מספר מוצרים קבועים, כמו למשל עפרונות העיניים Eye Brows והבלוט פאודר.

נראה לי שזהו, פחות או יותר. בסך הכל קולקציה נעימית כזאת, ללא הרבה חידושים. 


MAC - MAC IN LILLYLAND - Photos and Review


קצת מצחיק לבדוק קולקציה קייצית שכזו, כשבחוץ סופת שלגים, אבל שנות הנסיון שלי עמדו היום לצידי, כך שלא נתתי ללבן המדהים הזה לבלבל אותי ולו לרגע.

כרגיל, מדי פעם מאק מוציאים קולקציה בשיתוף עם מעצב כלשהו. הפעם זכתה לכבוד המעצבת לילי פוליצר, והקולקציה נוצרה בהשראתה.

למען האמת, לא רכשתי את ה-להיט של הקולקציה, כי אני לא רוכשת מוצרים רק כי הם יפים. המדובר ה-Pearlmatte face powder וב-Pearlmatte eye shadow, שהם פודרה צבעונית בצורת מוזאיקה וצללית אחת גדולה, המשלבת בתוכה 3 גוונים שונים. הפודרה משלבת בתוכה את ב
הגוונים זהוב, לבן, ורוד וחום ואילו הצללית משלבת בתוכה צלליות בגוון פנינה, ירוק בהיר וורוד-בייבי בהיר. המרקם מקסים והוא סאטיני להפליא, עם ברק עדין ביותר. גם הפיגמנט עדין. למה לא קניתי? כי אלו מוצרים לא שימושיים. החלקים של הפודרה קטנים מדי בכדי שאפשר יהיה להשתמש בהם בנפרד, ואם מעבירים מברשת על כולם ביחד מתקבל משהו אנמי למדי ולא ממש ברור. והצללית די מגבילה מבחינת השילוב שלה, מה גם שאני בטוחה שאחרי 3 שימושים וחצי הגוונים יתערבבו. 

2 הלקים מהקולקציה גם לא נרכשו. האחד היה ורוד זוהר למדי והשני היה קורלי-אפרסקי בהיר ויפה. לא רכשתי, כי שני הלקים נראו זוועה על המוכרות שלבשו אותם והן גם אמרו לי שהמריחה היתה לא טובה. 

מעבר לזה היו בקולקציה מוצרים מהקולקציה הקבועה - שני עפרונות עיניים, 3 פיינטפוטים ושני מברשות.

אז מה כן? הסמקים הקרמיים. דפנטלי. הם נקראים Cremeblend Blush והמרקם שלהם מהמם!! הוא משהו בין הסמקים הקרמיים של מאק לבין הקרם קולור בייס. הם אינם דומים במרקם שלהם לסמקים של NARS, כי הגימור אינו פודרתי, אבל בהחלט הייתי משווה אותם לסמקים הקרמיים המדהימים של אילמסקה. ידעתי מראש שאני הולכת לרכוש את כל 4 הגוונים, וזה גם מה שקרה. הגוונים הם (החל מהסומק למעלה בתמונה ובכיוון השעון) - 
Optimstic Orange שנראה מאוד כתום בתמונה אבל על העור הוא ממש לא. 
Florida - ורוד פוקסיה בוהק למדי.
Joie-de-Vivre - גוון קורל מהמם.
So sweet, So easy - ורדרד בייבי עדין.
המרקם של הסמקים קרמי ושקפקף למדי, כך שאין מה להיבהל מחוזק הפיגמנט בכלי. כשמניחים על הלחיים מתקבל פיגמנט הרבה יותר עדין ממה שרואים בתמונה. בנוסף, ניתן לערבב גוונים וליצור גוונים חדשים. אני מאוד מקווה שמאק יוציאו עוד סמקים קרמיים במרקם הזה. אם צריך לבחור שניים, הייתי הולכת על שני האחרונים. אבל באמת שאני אישית לא יכולתי לוותר על אף אחד מהם.


תוספת - אחרי מספר שימושים במוצר אני יכולה לומר שהפיגמנט של הסמקים האלו מינימלי ושיש צורך להעמיס די הרבה חומר כדי לקבל תוצאה נראית לעין. לדעתי האישית הם יתאימו בעיקר לבהירות, אלא אם כן בונים מעליהם סומק נוסף. אני אישית מאוד אוהבת אותם, כי הם נותנים המון חיים ללחיים ומראה בריא וקורן.


הנה סווצ'ים שלהם - 
עוד בקולקציה ליפג'ליס בגוונים חדשים, מאוד מאוד מנצנצים. 


אני רכשתי 3 מתוך ה-4, כאשר גם הרביעי היה יפה, אבל יש לי משהו מאוד דומה בבית. למען האמת, גם השלושה בקניתי די מיותרים כי יש לי כאלו בבית, אבל אהבתי את הברק המדהים שלהם. 
מימין לשמאל - 
Preppy - ורוד בינוני עם ברק ורוד.
Lush & Bright - קורל הורס עם ברק ורוד.
Resort Life - הגוון הוא די שקוף, כאשר בפנים יש נצנצים בכל צבעי הקשת, למעשה, אבל הברק הבולט ביותר הוא ורוד.
הגוון הרביעי היה ורוד-סגול. אולי עוד אחזור אליו, נראה.
מי שמכיר את הליפג'ליס יודע שהגוון שלהם יוצא על השפתיים הרבה יותר בהיר מאשר בטיובה, כך שאין מה להיבהל. אם צריך לבחור רק גוון אחד, הייתי הולכת על הבהיר, כי אפשר לשלב אותו עם כל שפתון.

רציתי לעשות סווצ'ים של המוצרים, אבל אין לי מספיק אור בשביל זה. אז אולי מחר ואולי באיזה סרטון.

לסיכום - קולקציה צבעונית ונחמדה, קצת מחדשת, כאשר לדעתי המוצר המוצלח ביותר בה הוא הסמקים הקרמיים.

Thursday, January 28, 2010

CND Plumville Nail Polishנסיון ראשון שלי עם לקים של החברה הזו, ואני מרוצה עד השמיים!


החברה נקראת Creative Nail Design, ו-CND הוא הקיצור של השם. הגעתי ללקים האלו אחרי שראיתי אחד מהם על הצפרניים של אחת מצמד האחיות Pixiwoo ביוטיוב. היא אמרה שאלו הלקים הטובים ביותר בשוק לדעתה (יחד עם הלקים של Nails inc) והחלטתי לנסות. 
את הלקים ניתן לרכוש בטרנסדיזיין. המחיר שלהם יקר יחסית ללקים האחרים, כי הם מכילים 9.8 מ"ל בלבד, לעומת לקים אחרים שמכילים בד"כ 15 מ"ל. לא שלדעתי זה קריטי, כי אני ממילא לא מסיימת לקים, אבל חשוב לציין שהמחיר פר מ"ל יקר יחסית.
מצא חן בעיניי שעל בסיס הלק רשום שגוון הלק הוא מסקלת ה"קרים" ושהמרקם שלו Opaque. 
החברה מחזיקה בכ-50 לקים רגילים ובעוד 15 לקים של אפקטים. מה זאת אומרת אפקטים? זה אומר שכל הלקים של החברה הם במרקם קרמי, ואם רוצים ברק/נצנצים/שימר, יש להוסיף מעל הלק את אחד מה"אפקטים". הזמנתי גם לק אפקט של החברה הזו, אבל טרם יצא לי לנסות.


המכסה של הבקבוק אינו פלסטיקי אלא יותר במרקם גומי, מה שמקל על המריחה, כי האצבעות לא מחליקות. אהבתי. המברשת עצמה צרה למדי, משהו בסגנון של אסי. אני חושבת שהיא גם ארוכה יחסית, אבל לא השוויתי למברשות אחרות. המריחה שלה מושלמת, ללא "חורים" וללא "פסים". גם מאוד קל לדייק איתה.
המרקם של הלק טוב. אולי הוא טיפטיפה סמיך מדי, אבל ממש טיפטיפה. הוא הרבה יותר דליל מהמרקם של הלק של זויה שניסיתי, למשל. 
השוס הגדול של הלק הוא הפיגמנט ההורס. בחיים שלי לא נתקלתי ברמה כזו של פיגמנט. שכבה אחת יצרה מראה אטום לחלוטין, ולא היה צורך בשום שכבה שניה. הנה תמונה של השכבה הראשונה - 

למרות המריחה המעולה, החלטתי בכל זאת למרוח שכבה שניה. אני חייבת לציין שלמרות הפיגמנט ההורס, הלק התייבש מהר למדי. 


הגוון עצמו הוא גוון שזיפי-ורוד קר, דומה מאוד לגוון קיארה של זויה שסקרתי פה השבוע. הלק של CND מעט יותר בהיר וגם פחות בוהק. אני אישית מאוד אוהבת את הגוון, הוא גם שייך לסקלת הגוונים שהכי מחמיאים לי. אגב, הנצנצים על האצבעות הם שאריות של הלק שהורדתי כמה דקות קודם..


המלצה חמה מאוד ממני על הלק הזה של CND. אני אישית מתכוונת להזמין עוד כמה מהם בהזמנה הבאה שלי. 


OPI Absolutely Alice Nail Polishבקולקציית Alice in Wonderland החדשה יחסית של OPI יש שני לקים מאוד מאוד גליטריים. האחד כחול-טורקיז והשני צבעוני מאוד. הזמנתי את שניהם והיום ניסיתי את הגוון הכחול יותר מבין השניים.
הלק מכיל גליטרים בלבד, ללא שום גוון בסיס כלשהו. רוב הגליטרים בגוון טורקיז, ובתוכם משובצים גליטרים מוזהבים. עקב המרקם המוזר גם המריחה מעט יוצאת דופן, אבל זה משהו שקל מאוד להתרגל אליו. מה שרואים בתמונות אלו הן 3 שכבות, שיצרו שכבת גליטרים אטומה לתפארת.


השכבות מתייבשות מהר מאוד, מה שאומר שאפשר להעמיס שכבות אחת אחרי השניה מבלי לחכות ביניהן. אני בחרתי שלא להתשתמש בטופ או במייבש, כדי לשמור על המרקם המיוחד של הלק.


אחרי כחצי שעה עם הלק החלטתי שאני לא מצליחה להתרגל אליו, והסרתי אותו. זה לא שהוא לא יפה, נהפוך הוא, אלא שהוא פשוט קצת Too Much עבורי. 
ההסרה היתה זוועתית! בהחלט נקודת התורפה של הלק. הייתי זקוקה להמון מסיר לק כדי להסיר את כל הנצנצים, ועדיין נשארתי עם כמות מכובדת שלהם על הצפרניים ועל העור (שניתן יהיה לראות בתמונות עם הלק שהחליף אותו).


בסך הכל לק מטריף לאירוע המתאים, אבל בהחלט לא ליום יום. לפחות לא עבורי.. בכלל, בגלל הנוכחות המדהימה של הלק הזה, הייתי לובשת אותו רק על צפרניים מושלמות וקצרות יחסית.
Tuesday, January 26, 2010

ZOYA Ciara Nail Polishנסיון ראשון שלי עם לקים של ZOYA. כמו שכתבתי כבר בפוסט קודם, הגוונים של החברה הזו מעלפים, והנעלם היחידי היה האיכות של שלהם.


קשה לי לתאר את הגוון הזה במדויק, אבל ברור שהוא על קשת הורודים כהים-סגולים. כדי להשיג תמונה אמינה של הגוון חרפתי את נפשי בקור של 10- מעלות ויצאתי למרפסת לצלם לכן אותו. בהמשך יש גם תמונה אחת בתוך הבית. הגוון מהמם לטעמי, אין תלונות. הגימור של הלק קרמי, ללא ברק/נצנצים/מטאליות.


המברשת של הלק טובה מאוד. נדמה לי שהיא דומה למדי למברשת הרגילה של OPI, שאני מאוד אוהבת. גם המריחה של המברשת איכותית. 


התלונה היחידה שלי היא המרקם של הלק. המרקם האהוב עליי הוא המרקם של OPI, דהיינו לא דליל ולא סמיך, בדיוק באמצע. עם רוב הלקים של OPI מתקבלת שכבה ראשונה שהיא כמעט אטומה לגמרי, אבל לא ממש. השכבה השניה אטומה לחלוטין. המרקם של הלק הזה של זויה סמיך מדי לטעמי האישי. השכבה הראשונה מתקבלת עבה ואטומה לחלוטין ולוקח לה יחסית הרבה זמן להתייבש. צריך גם לזכור שכאשר הלק סמיך מדי, קשה לדייק במריחה. לי לא היתה בעיה רצינית, אבל הייתי מעדיפה מרקם מעט יותר דליל.


קראתי לא מעט תלונות על זמן ייבוש ארוך מאוד עד בלתי אפשרי של הלקים של זויה. כאמור, לשכבה הראשונה לקח יחסית הרבה זמן להתייבש, אבל הייתי מייחסת את זה למרקם הסמיך. מעל השכבה השניה מרחתי את המייבש של פושה ותוך 5 דקות הלק היה יבש לחלוטין.


עדיין אין לי תובנות לגבי עמידות הלק, אבל אני אעדכן את הפוסט הזה בעוד מספר ימים לצורך העניין.
הלקים של זויה אינם מכילים פורמלדהיד, טולואן ו-DBP.

ועכשיו לחוויה קצת פחות מרגשת - כהרגלו בקודש, גם הפעם הדוור הגיע עם חבילה 5 דקות אחרי שמרחתי את הלק. לא שיש לי משהו נגד חבילות, אבל מדוע העיתוי שלו תמיד כזה דפוק?
הפעם הוא הגיע עם חבילה מטרנסדיזיין, עטופה לתפארת אמריקה. היו לי בעבר בעיות עם טרנסדיזיין ולכן הפסקתי להזמין משם (לא ענו למיילים, זמני משלוח של חודש וכד'). אבל כל כך התחשק לי על הלקים מקולקציית אליס של OPI, שחרגתי ממנהגי. בעבר הלקים שלהם היו ארוזים בנפרד בפצפצים, אבל כנראה שהמיתון השפיע גם עליהם, ובמשלוח הנוכחי רק שני לקים היו עטופים כמו שצריך. התוצאה - לפניכם:


לא נעים לראות לק שבור, ועוד פחות נעים לראות לק כהה שבור. אבל הכי לא נעים לראות לק-כהה-שלא-עטוף-בפצפצים-שבור. עזבו את הריח שהתלבש לי על הדירה (ועוד בדיוק אחרי שהעוזרת הלכה!), אבל איך לכל הרוחות דגים את הלקים האחרים? למזלי יש לי בבית כפפות חד פעמיות, אחרת הייתי צריכה לחכות מי יודע כמה זמן עד שהתערובת האייפלית (זה חלק משם הלק) תתייבש לה לאיטה.
בכל מקרה, לשני הלקים מקולקציית אליס - שלום (כפי שניתן לראות בתמונה).


שלא תחשבו שזה שבר אותי, כי 5 דקות אחרי שהבעיה הזו נפתרה כבר עשיתי עוד הזמנה מטרנסדיזיין. ושוב לא הלך חלק - שילמתי באמצעות פייפאל מיד אחרי ביצוע ההזמנה, רק כדי לקבל מהם כעבור 5 שעות מייל, המבקש ממני להסדיר את התשלום. טוב, אני די בטוחה שזה מייל שנשלח אוטומטית, אבל למה זה טוב? כדי לתרגל את אמנות-שליחת-המיילים-המופתעים-לדיוויד? אגב, אשמח לשמוע אם עוד בנות קיבלו פה מייל כזה למרות שכבר שילמו ואיך זה הסתדר בסוף..


עדכון -
הסיפור עם טרנסדיזיין הסתדר מעצמו. אמנם לא קיבלתי תגובה על המייל, אבל המשלוח יצא. אז אני מתארת לעצמי שהכל בסדר.
לגבי עמידות הלק - כבר ביום הראשון היתה נסיגה קטנטנהשל לק בקצוות הצפרניים, אבל היא נשארה קבועה ולא ממש פגעה במראה.
כעבור יומיים הלק התקלף בחתיכה אחת מאחת הצפרניים. לא התקלפות איטית, אלא פשוט חתיכה שלמה ירדה לה. לעומת זאת, שאר הצפרניים עדיין היו במצב כמעט מושלם. אני לא רוצה למהר ולקבוע על פי נסיון אחד ויחיד שעמידות הלק אינה טובה, אבל עקב הקילוף הזה נאלצתי להסיר את הלק מכל הצפרניים.

Friday, January 22, 2010

My first ZOYA haulסוף סוף, אחרי המתנה של כ-10 ימים, הגיעה אליי ההזמנה של זויה. ואני מאושרת עד השמיים! הרשימה המקורית שלי כללה כ-30 לקים, אבל החלטתי בתור התחלה להזמין "דוגמית" להתרשמות, כי להזמין עוד תמיד אפשר.
עשיתי את ההזמנה באתר בריטי יקר יחסית, שהומלץ במגזין גרמני כלשהו. המחירים אמנם הרבה יותר יקרים מאשר באיביי האמריקאי, אבל לא רציתי שהחבילה תתעכב במכס הגרמני למשך חודש. כשאני מזמינה מאתרים בריטיים התענוג הזה נחסך ממני (שוק אירופאי משותף).


למה זויה? כי הם לא מכילים פורמלדהיד, טולואן ו-DBT וגם כי הגוונים הורסים! 


אז מה הזמנתי? הזמנתי את כל קולקציית Dare (בשורה העליונה), שיצאה בסתיו 2009 וגם עוד כמה לקים בנפרד. הם צ'יפרו אותי במחזק לק ובמייבש מהיר. חוץ מאיביזה ורייבן - כל הלקים במרקם קרמי.
מימין לשמאל - איביזה, אנבי, פינטה

זה החלק הראשון של קולקציית Dare -
Ibiza - כחול כהה שימרי מעט. זה הגוון היחיד מכל אלו שהזמנתי שאני יכולה לומר עליו שכבר יש לי בדיוק כזה. הוא הוזמן רק כי הוא היה חלק מקולקציה, לא הייתי מזמינה אותו בנפרד.
Envy - ירוק בקבוק כהה מהמם.
Pinta - סגול שזיפי כהה, עם נגיעה כחולה.מימין לשמאל - דמי, קיארה, ונסה


החלק השני של Dare - 
Demi - סגול בגוון בינוני, קר מאוד.
Ciara - סגול-ורוד מטריף.
Vanessa - במציאות הוא יותר כהה מאשר בתמונה והייתי מתארת אותו בתור ורוד כהה מאוד.מימין לשמאל - זאנה, פייג', קווין


Zanna - גוון קרמי-ורדרד.
Paige - אני חושבת שזה הגוון שאני הכי אוהבת בכל ההזמנה הזו. זהו גוון ורוד מעושן-עתיק כהה יחסית, פחות בוהק מאשר בתמונה. בהזמנה המקורית רציתי להזמין גוון דומה נוסף בשם Coco, ונראה לי שאכן אזמין אותו בהזמנה הבאה.
Quinn - מאוד דומה לונסה, רק מעט פחות בוהק. כמובן שלא ידעתי שהם יהיו כל כך דומים..מימין לשמאל - קייסי, רייבן, קיילי


Casey - חום קרמי כהה, על גבול השחור. 
Raven - שחור עם ברק כסוף עדין.
Kylie - איך אפשר בלי קיילי, הגוון הכי נמכר של החברה? ורוד קורלי מהמם, אחד מהיפים שראיתי.


זהו, עד כאן ההזמנה הראשונה שלי מזויה. אני מניחה שאנסה אותם אחד-אחד, כי הגוונים די חורפיים ומתאימים בדיוק למזג האויר האפרורי. הייתי מנסה אחד כבר היום, אבל הדוור הגיע בדיוק כשמרחתי את המייבש המהיר על לק אחר, כך שהם יחכו כמה ימים..
איזה כייף!!

ESSIE Apricot Cuticle Oil massage & moistureשמן לעור שמסביב לציפורן, מבית אסי.
על הקופסא כתוב שהשמן מלחח ומעורר לחיים את הקולטיקולה ואת הצפרניים. שמנים טבעיים כולאים לחות, ובכך מזינים את העור הזנה מכסימלית. ההוראות אומרות להשתמש פעמיים ביום כדי להגיע ליעילות מכסימלית ושיש לעסות את השמן לתוך העור. המוצר אמור גם לרכך עור מיותר על הציפורן, כדי להסירו.


הבקבוק מגיע עם מברשת דקה מאוד ונחמדה לשימוש והריח חביב.
המוצר נוסה במשך כשבוע, אם כי לרוב פעם ביום ולא פעמיים. המצב של הקוטיקולה שלי די לא משהו בימים אלו, בשל מזג האויר הקר וההסקות המייבשות. לכןהמשימה של המוצר הזה היתה לא קלה בכלל..


המריחה עצמה נוחה ודי חסכנית בחומר. אחרי שמרחתי מעט שמן על כל הקוטיקולה עיסיתי אותו לתוך העור, וזה משהו שאני לא מאוד אוהבת לעשות, כי אח"כ האצבעות עצמן מעט שומניות. גם אחרי העיסוי לתוך העור, לוקח לשמן די הרבה זמן להיספג, מה שדורש זהירות רבה אם עושים משהו או נוגעים בחפצים. אחרי כחצי שעה החומר נספג במלואו ואז בהחלט רואים שיפור במצב העור מסביב לצפרניים.
המוצר בהחלט חביב, אבל אני לא ראיתי שיפור לטווח הארוך. כלומר, מיד אחרי המריחה כן יש שיפור, אבל אחרי רחיצה של הידיים בסבון כמעט כל האפקט נעלם. אז מה בעצם עשינו פה?


לסיכום - מוצר נחמד לשיפור מיידי במצב הקוטיקולה, ללא השפעות ארוכות טווח נראות לעין. אני (עדיין) נאמנה לסטיק שלי של אלסנדרו.

Wednesday, January 20, 2010

A small Benefit, NARS Haul


פצצת סוכר! זה השם של הדבר הזה פה בתמונה.. או בשפת המקור - Sugarbomb. וזו אכן סוכריה.. 
חבל שלא צילמתי את העטיפה של הדבר הזה, אבל אפשר לראות אותה באחד הסרטונים האחרונים שלי. המוצר הזה הוא הפודרה-סומק החדשה של בנפיט, ונראה לי שהיא הולכת לכבוש הרבה לבבות. למי שלא מכיר - הפודרות האלו "עשו" את המותג בנפיט. הן מגיעות בקופסא עם מברשת לא משהו, ומכילות כמות מכובדת של 12 גרם. הפודרות הראשונות היו בגוונים פסטליים רכים ובעלי פיגמנט מאוד עדין. עם השנים הקו הלך והתרחב, עד שלדעתי הגיע לשלמות עם הפודרה הקודמת בסדרה - הקורליסטה (בגוון - כמה מפתיע - קורל). 

אני מודה, די התרגשתי לקראת יציאתה של הפודרה החדשה. והעובדה שהיא משלבת מספר גוונים גרמה לכך שלא אחכה עד שהיא תגיע למחוזותיי, אלא אזמין אותה באתר האינטרנט של החברה. אני מאוד ממליצה על הזמנה דרך האתר שלהם, כי המחירים הם מחירי ארה"ב ולא מחירי אירופה, כי דמי המשלוח לא מוגזמים, וגם כי מקבלים המון המון מתנות (ועל כך בהמשך)!

אז מה היה לנו פה? פודרה עדינה, המשלבת גווני ורוד/אפרסק/טופ. כרגיל, הפודרה מריחה מאוד נעים, וכרגיל, היא מבריקה קלות (בצורה מאוד מחמיאה). אני הנחתי אותה בתור סומק עם מברשת 165 של מאק, וקיבלתי מראה מאוד מאוד עדין, ואפילו עדין מדי לטעמי. אני בהירה, ועדיין הייתי צריכה להעמיס הרבה שכבות כדי לקבל תוצאה נראית לעין. בפעם הבאה אנסה להניח את המוצר עם מברשת שלוקחת יותר חומר (דוגמת ה-168 של מאק) ואני מאמינה שאז התוצאה תהיה יותר בולטת.
בכל מקרה, הגוון המתקבל הוא גוון ורדרד רך, שיחמיא לבעלות עור בהיר יחסית ואף פעם לא ייראה עמוס מדי. מחיר - 28 דולר.

עדכון - אחרי שימוש בסומק עם מברשות שונות הגעתי למסקנה שהגוון פשוט בהיר. זה לא שהוא לא יפה, אבל אי אפשר להגיע איתו לגוון מאוד שבע. אני מצאתי שהשימוש הכי מחמיא הוא להניח אותו מעל סומק עדין, כך שמתקבל ברק עדין יפה.המוצר השני שהזמנתי הוא שפתון בכיסוי מלא בגוון Lady's Choice. הזמנתי אותו אחרי שראיתי אותו על השפתיים של אחת הבלוגריות החביבות עליי, ומה שמשך אותי לשפתון הזה היה המראה הניודי הנקי שלו, אבל שאינו מחוק.
הגוון נראה בטיובה ורוד עתיק בהיר, אבל על השפתיים שלי הוא מתקבל מעט אפרסקי ולכן לי אישית פחות מחמיא. מצד שני - אני בטוחה שזה גוון שיחמיא להמון נשים. המרקם מאוד נעים ונוח למריחה והכיסוי כמעט מלא. הגימור סאטני ונעים לעין.
נדמה לי שמחירו של השפתון היה 20 דולר.


ועכשיו למ-ת-נ-ו-ת, שזה חלק מאוד משמעותי בהזמנות אונליין באתר של בנפיט. ראשית, אני ממליצה לפני ההזמנה לעשות חיפוש בגוגל על המילים promotion code benefit. חיפוש כזה ישלוף לכם מיידית את כל הקודים להנחות/מתנות חינם. אני מצאתי קוד שאיפשר לי לקבל את המוצר העליון במתנה. המוצר הוא ה-pocket pal, שזה בעצם הבנפינט המפורסם של בנפיט בצד אחד, וגלוס בצד שני, באריזה נוחה לנשיאה.
את שאר המוצרים קיבלתי במתנה, מבלי להכניס קוד מבצע. המוצר הימני בשורה התחתונה הוא דוגמית נדיבה של קוניסלר בעל כיסוי גבוה וזה באמצע הוא דוגמית של הפריימר שלהם. משמאל נמצאת צללית בגודל מלא (3,5 גרם) בגוון Soft Shoulder. המרקם של הצללית סאטני מקסים, ולדעתי היא יכולה לשמש גם להצללות.
מכובד מאוד לדעתי.

מעבר לזה רציתי להציג בפניכם את הגלוס האהוב החדש שלי, צ'יוואווה של NARS. כל כך הרבה זמן חיפשתי בדיוק בדיוק גלוס כזה, רק שהייתי צריכה לקנות 20 אחרים כדי למצוא אותו. ורוד עדין ובעל נוכחות, נעים מאוד על השפתיים, עמיד ולא דביק. שלמות. בסרטון האחרון שלי עשיתי סווץ' של הגלוס הזה, כך שכדאי להציץ.


ואחרון חביב - מוצר חדש נוסף שלי, שאני הכי לא צריכה בעולם. המדובר ב(עוד) מוצר שמחליק אופטית את העור ומשפר את המרקם שלו. בסדרה הזו יצא כבר קרם ממלא קמטים (שלא השפיע עליי כהוא זה) וקרם עיניים, ורכשתי את הפריימר הזה רק כי הוא נמכר במבצע קידום מכירות במחיר של 29,50 יורו וגם כי המוכרת היתה מאוד משכנעת. השתמשתי במוצר הזה היום ואני חייבת לציין שאני מרוצה ממנו. מצד שני - טרם שמתי לב לפלא הגדול ולשוני רב בהשוואה למוצרים דומים. שמו של המוצר Smooth-365.


ואלו פחות או יותר החידושים בתיק האיפור העמוס לעייפה שלי.

Dior Spring Look 2010 - Details and Photosקולקציות האביב מתחילות לטפטף, והקולקציה הזו של דיור יצאה בעיתוי נפלא והביאה איתה כמה קרני שמש. 
אני לא אחזור על הטקסטים המתחנפים המופיעים באתר החברה, אבל אכתוב בקצרה שהמוטיב החוזר בקולקציה הזו היא התחרה וגוונים פסטלים רכים.
מוצר הדגל של הקולקציה הוא פודרה דחוסה בהדפס תחרה, המגיעה בשני גוונים - אפרסק וורדרד עדין.  זה אחד מהמוצרים האלו, שלא ממש יודעים מה לעשות איתם, כי זו לא ממש פודרה, אבל גם לא ממש סומק. איזה מוצר כללי ל"הארה". בכל מקרה, הפודרה מכילה לטעמי האישי יותר מדי נצנצים, ולכן לא מאוד התלהבתי.
אם נמשיך עם מוצרי הפנים, אז הקולקציה הכילה גם סומק חצוי בגווני ורוד, שוב עם אותו הדפס תחרתי. נחמד, אבל לא מי יודע מה מחדש או שימושי עבורי. בנוסף, הקולקציה כוללת פריימר-מאיר, המגיע בטיובה עם מברשת. לא חסרים לי פריימרים ואני לא מתה על קונספט המברשת, כך שגם זה נשאר בחנות.


כרגיל אצל דיור, אי אפשר ללא פלטות העיניים המחומשות שלהם. הקולקציה כוללת 2 פלטות, כאשר אחת מהן יותר מעודנת, והשניה מאוד שימרית. אני רכשתי את הפלטה היותר מעודנת ולדעתי גם יותר יפה ושימושית. השם שלה הוא Dior 5 Coleour Editione Dantelle 743 וגם היא מגיעה עם אותו ההדפס. הצלליות בעלות פיגמנט די טוב, אם כי צריך לקחת בחשבון שהפיגמנט לא ממש הורס, וגם לא אמור להיות כזה. המרקם של הצלליות משיי ובעל ברק עדין. הצללית היחידה שהינה יוצאת דופן היא האמצעית. זו צללית בהירה עמוסה בנצנצים, שאותי אישית איכזבה. כל שאר הצלליות מאוד יפות ושימושיות, בגוונים אפורים-סגולים מעושנים. אני לא יכולה לומר על הפלטה הזו שהיא מחדשת משהו, אבל נחמד שיש 4 גוונים כאלו בצורה מרוכזת.
הפלטה השניה הכילה גוונים מעט יותר כהים והמרקם היה הרבה יותר שימרי, לכן ויתרתי.
עוד לעיניים - הקולקציה הכילה גם צמד צלליות בגווני ורוד ואפור מעושן, שוב עם אותו ההדפס. 


עוד בקולקציה עפרון ומסקרה שאינם חדשים לדעתי, וכנ"ל לגבי עפרונות השפתיים. לשפתיים הגיע מוצר חדש - ליפ באלם בגוון ורדרד עדין. נחמד, לא יותר. בנוסף, הקולקציה מכילה 4 שפתונים ו-4 גלוסים (ב-2 מרקמים שונים). כל מוצרי השפתיים מאוד נחמדים ובגוונים פסטליים עדינים. אני החלטתי לרכוש שפתון אחד וגלוס אחד - שפתון מספר 663 בגוון ורדרד וגלוס 857 בגוון ורוד- קורל. הגלוס בעל גימור מאוד רטוב, אגב. 


ולסיום - שני לקים. האחד ורדרד משעמם, והשני בגוון כסף כהה עמוס בנצנצים. האמת היא שבהתחלה לא התלהבתי ממנו, אבל היום אחה"צ רכשתי אותו. לא הספקתי לצלם, אבל אני מניחה שבקרוב אלבש אותו ואעלה תמונות שלו בפוסט נפרד.


זהו. בסך הכל אין פה חידושים או משהו מרעיש. קולקציה נחמדה לאוהבות הגוונים הסולידיים והמחמיאים. צילמתי TUT עם המוצרים, אותו ניתן לראות בערוץ שלי ביוטיוב (יש קישור מימין).
והנה תמונה של שני מוצרי השפתיים - 
Tuesday, January 19, 2010

OPI Sapphire in the snow nail polishהלק הזה שייך לקולקציית החגים של OPI, וכמו כל הלקים שניסיתי עד כה מהקולקציה הזו - גם הוא הורס. היה לי מאוד קשה למצוא אותו, לא היה אותו בשום מקום בניו-יורק, אבל המאמץ השתלם.
הגוון של הלק הוא סגול-כחול כהה מאוד, אבל לא ממש שחור. באור יום רואים בבירור את הגוון (ורואים שהוא לא שחור), אלא שלצערי בקושי יש פה אור כדי לצלם כמו שצריך.


נדמה לי שהמרקם של הלק הזה מעט יותר דליל מהמרקם של הלקים האחרים של OPI, כי השכבה הראשונה היתה ממש דקה. בתמונה רואים 2 שכבות ומראה אטום לגמרי. המרקם הוא קרמי, ללא ברק. 


כרגיל, OPI לא מאכזבים. למי שאוהבת לקים מאוד כהים (כמוני), אבל לא רוצה לק שחור לגמרי - בהחלט גוון מומלץ ויוצא דופן.

עדכון - היום יצאה טיפה השמש, אז צילמתי מספר תמונות באור, בהן רואים את הגוון האמיתי של הלק - 


Friday, January 15, 2010

OPI Pamplona Purple Nail Polishאוקיי, אני מודה. נהייתי פריקית של OPI. לא יודעת מה קרה, אבל אני מוצאת שהם נמרחים לי הכי טוב ושהמברשת שלהם הכי נוחה לי. המרקם שלהם מאוד מדוייק (לא דליל או סמיך מדי) והגוונים שלהם מעלפים ומחדשים. כדי לא לשעמם את עצמי הזמנתי עכשיו כמה לקים של Zoya וגם לק אחד של CND לנסיון, ומעניין מה יעלה בגורלם. גם הקולקציה האחרונה של צ'יינה גלייז נראית לי מעניינת, אבל אני מעדיפה לחכות לקולקציית הונג-קונג של OPI ולראות עד כמה היא דומה לה.


הפעם מדובר בעוד לק מהקולקציה הספרדית, שהיא לדעתי אחת הקולקציות המוצלחות שיצאו אי-פעם (גם הקולקציה הצרפתית היתה טובה). הגוון הוא סגול-שזיף ולדעתי הוא נוטה קצת לכיוון החם של הסקאלה. הוא מעניין, הוא מלא חיים ואני מאוד מאוד אוהבת אותו. הוא בהחלט גוון ואווו קלאסי. כרגיל, מריחה מושלמת, כאשר 2 שכבות נותנות מראה אטום לגמרי. הלק הוא במרקם קרמי, ללא ברק.


ממליצה. Tuesday, January 12, 2010

Chanel Le Vernis Nail Colour 505 Particuliére and spring 2010 Collectionסוף סוף יצאה קולקציית אביב 2010 של שאנל. באופן מסורתי, הקולקציה של שאנל היא תמיד הראשונה שיוצאת (בעוד שזו של YSL יוצאת תמיד אחרונה..), והפעם היא גם התאימה עצמה חלקית לקור ולשלג בכך שהיא לא מאוד אביבית.
מוצר הדגל של הקולקציה הוא פודרה אפרסקית במראה טוויד, עם הלוגו של שאנל באמצע. סופר מיותר ואפילו לא מאוד יפה. כל שאר המוצרים בקולקציה אינם מחדשים דבר. הרביעייה הינה רביעייה בז'ית, פחות מוצלחת מזו שיצאה לפני כשנתיים-שלוש. אמנם גוון אחד ברביעייה הזו הורס (תחשבו סאטין טופ, רק מעט יותר כהה ומעט יותר אדום), אבל שלושת האחרים סתמיים ביותר. הסומק החדש בקולקציה דווקא חביב, אבל מאק עונים בצורה מושלמת על כל הדרישות שלי בתחום הזה. מה עוד? היתה צללית נוזלית מתקבעת בגוון ירוק זית וגם עפרון עיניים תואם, שני גלוסים מבריקים בהירים ושניים לא מבריקים, פודרה, מייקאפ בגוון ברונזר ו-4 שפתונים.
בין השפתונים היה גוון אחד מהמם - 82. רכשתי אותו אבל לצערי לא צילמתי (ועכשיו כבר אין אור, כך שאשתדל להוסיף אותה מחר). הוא מעין ורוד-קורלי, שנראה על השפתיים מאוד שונה לעומת המראה שלו בטיובה.
והיו גם 3 לקים, כאשר לאחד מהם חיכיתי במיוחד ואותו רואים בתמונה למעלה - הגוון הוא 505 ובשורת הכותרת רשמתי גם את השם שלו. זה מעין אפור-חום בינוני, עם נגיעה סגולה. מהמם, מהמם, מהמם! הוא יותר כהה ויותר יפה מצ'ינצ'ילי של אסי, יותר בהיר מ"יו דונת נו ז'ק" של OPI. זה באמת לק הורס ברמות. הקולקציה הגיעה לחנות ב-10 בבוקר, ועד 11 נמכרו כבר 20 לקים (מתוך 50 שהגיעו). המוכרת אמרה לי שעד מחר לא יישאר כלום, ואני נוטה להאמין לה. היא אמרה לי שנשים נכנסו לחנות, לקחו את הלק הזה אפילו בלי לנסות אותו, שילמו ויצאו. טוב, נו, זה בדיוק מה שגם אני עשיתי..
(שני הלקים האחרים היו די משעממים - ורוד בהיר ובז' כהה יחסית, בעל תת-גוון צהוב בולט).


המריחה של הלק הזה מושלמת. למען האמת, השכבה הראשונה נתנה מראה אטום לחלוטין וניתן היה להסתפק בה. נראה לי שהמברשת יותר דקה מאשר בלקים אחרים של שאנל ולא היה צורך בתיקונים. הגוון קרמי לגמרי, ללא שום נצנוץ ובתמונה רואים 2 שכבות.
קשה לי לדבר על "אהבתי החדשה" כשמדובר בלקים, כי פעם בשבוע בערך אני קונה "אהבה חדשה", אבל זה בהחלט גוון מומלץ ומושלם לגמרי, לאוהבות הטרנד.

13 מ"ל עלו לי בגרמניה 22 יורו, שזה הרבה מאוד. אני מניחה שבארץ הוא יהיה עוד יותר יקר. 
התמונות משקפות את הלק בצל, ללא הרבה אור. באור יום מלא/שמש הוא מעט יותר בהיר.


עדכון:
כרגיל אצל שאנל, הלק התחיל להתקלף לי כבר אחרי יומיים. זה נדיר מאוד אצלי, אבל לצערי קורה לי עם יותר ויותר לקים של שאנל.

Friday, January 8, 2010

MAC Warm & Cozy Collection - Review and Photosהוזמנתי להשקה המוקדמת של הקולקציה הזו, שנערכה אתמול בערב. הקולקציה עצמה תצא רק ביום שני, ומנסיון עם השקות דומות בעבר ידעתי שבהחלט יש סיכוי שחלק מהמוצרים ייחטפו ויעלמו, מה שדירבן אותי לרכוש כבר אתמול את כל מה שרציתי. להחזיר תמיד אפשר.. 
למרות הקור והשלג החנות היתה הומה ומלאה, ודי היה קשה לראות את המוצרים. מזל שעשיתי עבודת הכנה יסודית, כך שידעתי פחות או יותר מה אני רוצה.


זוהי קולקציה רגועה, לאוהבות המראה הטבעי. למי שכבר יש הכל היא לא תחדש כלום, אבל אני מניחה שבנות שרק גילו את עולם המאק מאוד יהנו ממנה. האמת היא שלא תכננתי לרכוש כל כך הרבה ממנה ואני יודעת שחלק מהמוצרים מיותרים לי, אבל אחרי 3 חדשים מאוד משעממים רציתי כבר להתחדש במשהו. בחודש הבא תצא עוד קולקציה טבעית, אבל הספקתי לראות קצת תמונות ממנה, ולדעתי היא עוד פחות מוצלחת.


אז מה יש בקולקציה? הקולקציה מחולקת לשני סטנדים - סטנד אחד הוא מוצרי הצבע והסטנד השני הוא החלק של הטיפוח.


צלליות: 


בקולקציה 4 צלליות, כאשר אחת מהן (אמברק) היא חלק מהקולקציה הקבועה. 
Chamomille - צללית בגוון צהוב בהיר במרקם סאטין. שום דבר מיוחד לדעתי, מה גם שבקולקציה הקבועה יש צלליות מאוד דומות ופחות צהובות.
Modelette - צללית שמאק הגדירו כגוון קרמל חם. לדעתי מדובר בגוון חום בהיר-בינוני, בעל נגיעה ורדרדה. המרקם הוא סאטן והצללית מבריקה מעט. לדעתי זו הצללית המוצלחת ביותר בקולקציה ואני לא חושבת שיש משהו דומה בקולקציה הקבועה. אפשר לעשות איתה הצללות עדינות בעין או אפילו להניח אותה על כל גלגל העין ולצאת מהבית. זו הצללית השמאלית בתמונה.
Mulled Cider - זו צללית שזכתה להתעלמות כללית בקרב הבלוגריות והיוטיובריות השונות, על לא עוול בכפה. מאק הגדירו אותה כחום-חם כהה, אבל לדעתי היא הרבה יותר מורכבת. זה גוון חום כהה בעל תת-גוון אדום עדין, ולדעתי היא תתאים לכל סוג עור וגוון עיניים. היא במרקם סאטן, אבל יותר מאטית מה-Modelette. זו הצללית הימנית בתמונה.
Embark - צללית קבועה במרקם מאט. הגוון הוא חום כהה מאוד בעל תת גוון אדום בולט ואני לא מתה עליה בכלל.

שיידסטיקים:


למי שלא מכירה את המוצר, אלו צלליות קרמיות בסטיק. הן מתקבעות והן די עמידות, אבל הן עשויות להצטבר בקפל ללא קיבוע עם צללית מעל. המרקם של השיידסטיקים חודש בשנה האחרונה, ועכשיו הם יותר קרמיים וקלים לעבודה.
בקולקציה היו 4 גוונים חדשים ומוגבלים - 
Cuddle - גוון בהיר מאוד בעל תת גוון צהוב. דומה לניילון. אני מניחה שבמאק אשדוד הגוון הזה יהיה Best Seller (ונא לא להיעלב לי..), אבל אני לא אהבתי את הברק הצהוב המוגזם.
Nurture - זה הגוון המוצלח ביותר לדעתי בקולקציה הזו. מאק הגדירו אותו כבז' אפרסקי נייטראלי, אבל לדעתי הוא יותר ורדרד. הגוון הזה יהיה מעולה כבסיס פרוסטי לצלליות או פשוט על כל העפעף. בתמונה זה הגוון העליון.
Warm and Cozy - גוון ברונזה-כתמתם, די דומה ל-Penny (למי שמכירה). אני מניחה שזה יהיה גוון מאוד שימושי כבסיס לצלליות כתומות ואדומות, אבל אני ויתרתי עליו.
Relaxed - גוון מקסים לדעתי - חום כהה פרוסטי. הגוון הזה יהיה מיותר למי שיש לה את הפיינט פוט בגוון Constractivist, כי הם מאוד דומים. בגלל שאני מאוד אוהבת את הגוון הזה החלטתי לרכוש את השיידסטיק, כי הוא מאוד נוח להנחה ולטשטוש, בעיקר כתיחום. זה הגוון התחתון בתמונה.

שפתונים:


Warm me Up - הגוון המוצלח היחיד בקולקציה הזו לדעתי. המרקם הוא אמפליפייד, מה שאומר שהפיגמנט בהחלט הגון והמרקם לחותי. הגוון הוא ורוד-עתיק בגוון בינוני, ולדעתי הוא מהמם ויתאים לרוב הנשים. אני חושבת שזה המוצר שהכי אהבתי בקולקציה הזו.
Siss - גוון מהקולקציה הקבועה. האמת? גוון של קיא. מעין בז' כתמתם לא ברור.
Spiced Tea - גוון חום-ברונזה כהה, שלא הלהיב אותי במיוחד.


גלוסים: 


Feeling Dreamy - זהו הגוון המוצלח ביותר בין הגלוסים לדעתי, אם כי קשה לי לומר שהוא מחדש משהו. המדובר בורוד בהיר בעל ברק ורדרד עדין. לדעתי הוא יהיה מוצלח מאוד למראה ניוד.
2N - גם גלוס מוצלח, אבל הוא כבר יצא בקולקציית ה-N, כך שיש לי אותו. זהו גוון ניוד בז'י מקסים.
3N - כנ"ל, אלא שהגוון הזה יותר כהה וקרוב לחום.
Light that fire - זהו הגלוס התואם לשיידסטיק הברונזאי. אני מניחה שהוא יתאים לנשים בעלות גוון עור כהה יחסית, אבל אני החלטתי לוותר עליו.Feeling Dreamy, Warm me up


Mineralize Skinfinish:


פודרות מינרליות מבריקות. האמת? יש לי המון כאלו, ורובן אינן בשימוש. אין לי מושג למה קניתי את הפודרה הבהירה, אבל כנראה שהיא באמת יפה.
Comfort - פודרה בגוון ברונזה-זהובה. לדעתי היא פחות מוצלחת מה"סו סיילון", כך שמיבחנתי היא מיותרת. משום מה יש לפודרה הזו תת-גוון מאוד כתום, כך שצריך למדוד אותה לפני הרכישה.
By Candlelight - זה הגוון שרכשתי. גוון ורדרד עדין בעל ברק ורדרד-מוזהב. האמת? זהו אחד ה-MSF היפים והשימושיים שיצא לי לפגוש. אין בו נצנצים, אלא ברק בלבד, והוא עדין. אני מאוד אהבתי אותו.

לקים: 


הבטחתי לעצמי שלא לקנות אף לק, אבל כמובן שלא עמדתי בפיתוי. האמת היא שהלקים של מאק זולים יחסית, כך שלא רציתי להצטער בגלל כמה יורואים.

Dim the lights - גוון חום כהה שוקולד, על גבול השחור. כתבתי עליו פוסט, כך שאתן מוזמנות להציץ. גוון מהמם לדעתי. הימני בתמונה, כמובן.
Blissed Out - אותו לא ניסיתי, אבל הוא נראה יפה. גוון קרמי-ורדרד יפה. מעניין איך הוא ייראה על הצפרניים. זה הגוון השמאלי בתמונה.

טיפוח:


החלק הזה כלל-
קרם ידיים וגוף מינראלי - קרם נחמד מאוד, ללא חמרים משמרים (לטענת המאפרות בחנות). ניסיתי אותו בחנות והקרם נעים ביותר, אבל לא ראיתי הצדקה לקנות מוצר כזה במחיר המוגזם הזה. 
ליפ קונדישנר צבעוניים עם מקדם הגנה 15 - מגיע בשני גוונים. גוון אחד ורדרד-עתיק-בז'י בהיר, מוצלח מאוד לטעמי (עם כי על השפתיים שלי הגוון נעלם לחלוטין). הגוון השני היה יותר כהה וחום ופחות אהבתי אותו. לא ראיתי טעם לרכוש, כי אני מעדיפה ליפ קונדישנרים בסטיק ולא בקופסא.
הקולקציה הכילה גם ליפ קונדישנר ללא צבע בסטיק ובטיובה, שהם חלק מהקולקציה הקבועה.


Care Blends Essential Oils - מוצר חדש ומוגבל בקולקציה הזו. מדובר בשמנים מטפחים, לשימוש במקום, מתחת או מעל ללחות. המוצר אמור לרכך את העור ולמרות היותו "שומני" הוא מתאים לכל סוגי העור. המוצר מגיע בבקבוקון קטן (8 מ"ל) עם מכסה פפיטה. 2 טיפות מספיקות לכל הפנים והצוואר. קצת מוזר שהתעלמו ממנו בכל הבלוגים והסרטונים, אבל בשביל זה אני פה.
אני רכשתי את השמן עם אשכולית וקמומיל, האמור לטהר, לחדש ולהרגיע את העור. 
השני הוא עם תפוז מתוק ולבנדר והוא אמור לרפא את העור, להעניק לו אנרגיה ולהרגיע אותו. אני אישית לא מסוגלת לסבול ריח של לבנדר, ולכן ויתרתי עליו.


ניסיתי את המוצר אתמול בלילה וגם היום, והאמת היא שהוא מ-ע-ו-ל-ה!! הוא מאוד נעים על העור, נספג מהר, לא משאיר הרגשה שומנית וגם לא מראה שומני. העור שלי בימים אלו סובל קשות מהקור ומההסקות, והמוצר הזה בא לי בדיוק בזמן. אני לא בטוחה שהוא אידיאלי לקיץ, אבל לחורף הוא מומלץ ביותר (ועשה לי חשק לנסות מוצרים דומים של קלרינס).

זהו.
בסך הכל קולקציה נחמדה, אם כי לא מחדשת הרבה.