Monday, September 27, 2010

ZOYA Burke Nail Polish


גוון שני מקולקציית הסתיו הקרמית של זויה.
וכמה שהוא יפה!
טוב, אלו בדיוק הגוונים שאני אוהבת ושמחמיאים לי - אדום-ורוד כהה, עמוק, מרשים.
כרגיל אצל זויה - אין הפתעות עם המרקם והוא מושלם. שכבה אחת נותנת מראה כמעט אטום, ושכבה שניה משלימה אותה. מברשת נוחה לעבודה ולדיוק. 

הבועות על הלק הן טיפות גשם, שנזלו עליי מלמעלה בזמן שצילמתי. טוב שלא רואים כמה קר היה לי..

ממליצה מאוד.


Saturday, September 18, 2010

MAC Pro Longwear SPF 10 Foundation - Review" A Long-wear Foundation that gives up to 15 hours of wear in any environmental condition. Lightweight and creamy, applies smoothly to provide sheer to medium coverage. Even in hot and humid conditions, controls oil to keep fresh, natural and flawless. Provides everyday SPF Protection."

I never really fell in love with any MAC Fluid Foundation. The only one I really like is the Face & Body, especially because it has C and N Shades.
This new Foundation has a very good chance to become one of my favorite foundation, and I do have quite a few..

The Foundation is packed in a glass bottle with the usual comfortable MAC pump. 30 ml retails is Germany for 30€, in the states - 29,50$
The color range of this foundation contains the regular MAC NC and NW shades. No N or C shades. I never get a good color match at MAC, because I am a combination of NC15, NC20 and NW15. For more reference: EL DWL 1.0, GA Lasting Silk UV 4.5, GA LSF 4, MUFE HD 117, Sisley teint eclat 1, BB #2 sand. So I was very surprised to find a really really good match with NC20. The NW range of this foundation is very pink, and I had the feeling that the NC range has a bit of an orange tone into it. Somehow, they seem less yellow than usual. NC15 is very light, NC25 was much too dark. So I actually had no other choice but NC20. And it's PERFECT! Both me and the MA thought that the color range is not very good and I do think some light-toned skins will find it difficult to get a good match. But it's worth a try.. 

I prepared my skin with my La-Mer moisturize and Laura Mercier Primer. I have a combination skin, but on winter time it tends to dry out a little. I have a very sensitive skin, reddish, with some acne scars.The Pro Longwear foundation is for all skin types, but I think it would look the best on combination skin, like mine. The weather here is getting cold, so I couldn't really try it in hot and humid conditions. 

The consistency of this foundation is liquid, very similar to GA Lasting Silk. Actually, the new MAC foundation reminded me a lot of the GA one, and it's good, because I love it. Application was quick and perfect with both 190 and 187 brushes. It goes on very smooth and even, with no strikes or dry patches. I usually tend to have problems applying foundation on my nose, but here is just glided on. 
I got a medium coverage, with a silky looking finish. Very flawless, very dewy. The finish is not matte and the skin looks really good. It did cover imperfections, in a very fine and natural way. The skin looks natural, even, fresh. As MAC promises, it does feel lightweight. 
I powdered lightly with the MUFD HD Powder, mainly on the T-Zone. 

Staying Power - Well, don't expect it to stay perfect for 15 hours, especially not on the T-Zone. I was wearing it for 10 hours, and my nose did get shiny. BUT, the rest of the face looked fresh and flawless, as if I just applied foundation. I never got such a good result with any other MAC foundation - they usually start to flake on me after a couple of hours, but not this time. I had to double check in the mirror, because I was really surprised. I guess the lasting power might not be good enough if you have oily skin or in very hot/humid weather, but for me it was good enough.


This foundation didn't break me out, but I am pregnant, and nothing really breaks me out at the moment :)). It also didn't oxidize and the color stayed true throughout the day.

I think this is a very good foundation for a natural-dewy look with a medium coverage and a (more or less) long-lasting result. Even if the the MAC foundations disappointed you in the past - I warmly suggest to try this one (if you find a good shade match). You might be surprised. 

MAC Superslick Liquid Eye Liner - Review


הוריי, הוריי, איליינר חדש למאק. היות ועד היום לא מאוד התלהבתי משום איליינר שלהם, לא היו לי יותר מדי ציפיות מהמוצר החדש.
לפני שאתחיל את הסקירה כדאי שאקדים ואומר שאני מעדיפה איליינרים מסוג אחר, דוגמת האיליינר של YSL, בעלימברשת משיער טבעי. מעולם לא הסתדרתי עם איליינרים דוגמת זה של לוריאל.

האיליינר החדש של MAC מגיע באריזת פלסטיק פשוטה למדי והמגוון מכיל 9 גוונים. הכמות היא 1.8 מ"ל והמחיר במחוזותיי 19 יורו. חלק מהגוונים מנצנצים, חלקם לא. אבל יש לציין שגם הגוונים הלא מנצנצים מתקבלים מעט מבריקים על העין, לא מאט. כל הגוונים נכנסים לקולקציה הקבועה ואני בחרתי לנסות את הגוון השחור, שנקרא On The Hunt.

המברשת של הליינר היא מברשת ספוג מחודדת, גמישה בדיוק במידה הנכונה. כאמור, אני לא מתה על ספוגיות כאלו, אבל זה מאוד עניין של טעם והעדפה אישית.


כשמוציאים את המברשת מהשפופרת, היא מכילה די הרבה חומר, לכן צריך להיזהר עם ההנחה. אני מאוד ממליצה שלא להתחיל מהזוית הפנימית של העין, כי אוטומטית יונח שם יותר מדי חומר. עדיף להסיר עודפים של חומר על היד/מגבון ורק אז להתחיל לעבוד, ולא מהזוית הפנימית. עם הזמן לומדים כמה חומר בדיוק יוצא וכמה ממנו צריך להסיר כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

בניגוד לציפיות שלי, הייתי מאוד מרוצה מקלות המריחה. ניתן לשלוט די בקלות על עובי הפס והמריחה מהירה ואחידה, ממש ללא בעיות. מה שכן, מנסיון בחנות, לא כל הגוונים יוצאים אחידים באותה המידה ועל חלקם צריך לעבור מספר פעמים. עם השחור, כאמור, התקבל פס ברור וכהה מאוד באופן מיידי. 


הפס מאוד עמיד, לאורך כל היום. גם כשדמעתי מעט - הוא נשאר במקומו ולא זז. 

ובכל זאת, מספר חסרונות - 
המוצר מלכלך! אני מאוד זהירה, ועדיין - בכל הנחה 2-3 אצבעות התמלאו בדיו שחור. לא כייף.
זמן ייבוש ארוך ביותר. לכן, אם יש לכן עפעף נפול - זה לא המוצר עבורכן. צריך להחזיק את העין פקוחה במשך די הרבה זמן כדי למנוע מריחה לכל הכיוונים. באחד השימושים חיכיתי מספר דקות לייבוש ואז הנחתי קונסילר. המברשת של הקונסילר נגעה בטעות באיליינר, וכל האזור מתחת לעין נהיה שחור. זה מעצבן ומתסכל. 
התפוררות בזמן ההסרה - כשמסירים את הליינר עם מסיר דו-שכבתי, הוא לא יורד כרגיל אלא פשוט מתפורר לחתיכות. ממש צריך לגרד חתיכות של חומר מקו הריסים. מעבר למראה הלא מאוד מחמיא, חלק מהפירורים נכנסים לתוך העין עצמה. לי זה מאוד הפריע. 

לסיכום, לדעתי זהו האיליינר הטוב והידידותי ביותר למשתמש מבין האיליינרים של מאק, וכל מי שאוהבת מברשת ספוג תתאהב בו מיידית. יש לו חסרונות, אבל התוצאה בסך הכל משביעת רצון ומשתלמת. אני אישית לא ארכוש עוד גוונים, הן בגלל שאני לא מאוד מחבבת את המברשת והן בגלל החסרונות שציינתי פה, שלי אישית מאוד מפריעים.

Tuesday, September 14, 2010

Chanel Rose Confidentiel Nail Polish


הלק הזה כל כך יפה, שבניגוד להרגלי בשבועות האחרונים לא רק שצילמתי אותו מיידית, אלא גם החלטתי להעלות תמונות שלו עוד באותו יום.
אז, מדובר בלק מוגבל של שאנל מאותה הקולקציה של Rouge Fatal המהמם שגם סקרתי פה. הלק השלישי בקולקציה היה ורוד בזוקה, אגב. הגוון הוא ורוד-עתיק-מעושן, ולדעתי הוא מהמם. אני לא בטוחה שהוא אידיאלי לגוון העור שלי, אבל זה לא ממש מפריע לי, במקרה הזה. אני מאוד אוהבת את העובדה שהוא לק "שקט", אבל עדיין בעל נוכחות.

הפורמולה פשוט מושלמת, אין לי שום מילה רעה לומר עליה. כנ"ל לגבי המברשת ואיכות המריחה. הכל מאוד ידידותי למשתמש, פשוט נהניתי מכל רגע עם הלק הזה. שתי שכבות נותנות מראה אטום, אחיד ומושלם.

הנה עוד תמונה - 


מאוד מאוד ממליצה כגוון סתווי מיוחד, קצת שונה מכל מה שנמכר היום בשוק. 

Monday, September 13, 2010

Deborah Lippmann - D'ont Tell Mama Nail Polish


זהו הלק השני מבית דבורה ליפמן שאני רוכשת וסוקרת, כאשר הראשון היה במרקם קרמי וגרם לי לרצות לקנות את כל הלקים מבית היוצר הזה. 

הלק הנוכחי אינו קרמי, אלא במרקם יותר ג'לי, ובעל ברק דואו-כרומי. בבקבוק רואים בבירור שמדובר בבסיס כהה מאוד, בו משובצים חלקיקים ירוקים-כחולים.
כשמורחים את הלק על הצפרניים, הברק די נבלע ורואים אותו בבירור אך ורק תחת אור שמש ישיר (כמו בתמונה למעלה). ללא אור שמש, התוצאה נראית ירוקה, כמעט שחורה, ולא מאוד מרשימה. 

גם המרקם איכזב אותי מעט, כי השכבה הראשונה נמרחה בצורה מאוד לא אחידה. השכבה השניה פיצתה על זה, אבל זה לא היה ה"ואוו" של הלק הקרמי הקודם שניסיתי.

בתמונות הבאות אפשר לראות את הלק בתאורה פחות שמשית -


לסיכום - מהמם בבקבוק, פחות מרשים במבחן המציאות.


וטיזר קטן לעתיד - 
Pro longwear הוא השם של הקונסילר וגם של המייקאפ החדשים של מאק. ושניהם מהממים! זו בערך הפעם הראשונה בה מוצרי בסיס של מאק לא מאכזבים אותי. הם לא מושלמים, אבל הם היצירה הטובה ביותר מבית מאק בתחום הזה ever.
והאיליינר החדש? מלכלך בטירוף, מתייבש לאט, הסרה זוועתית, אבל!! לראשונה אני יכולה לומר שאני מרוצה מהתוצאה (נחמה קטנה על שאר התלאות).
אה, והפריימר לעיניים של נארס - שלמות. פשוט שלמות.

Friday, September 3, 2010

MAC Opulash Mascara - Review, Photos


חברת מאק לא בהכרח הוציאה לעצמה שם טוב בנושא המסקרות. אני אישית מאוד אוהבת חלק מהמסקרות של החברה (ובעיקר את הפלאשלאש), אבל זו עדיין נקודה חלשה שלה.

זו המסקרה החדשה ביותר של החברה שברשותי (המסקרה ה"כפולה" כבר יצאה אצלנו לקניה באתר, אבל לחנויות היא תגיע רק בחודש הבא), והיא קצת שונה מהמסקרות האחרות של החברה.

אז מה שונה? הראש הגדול. מעין חיקוי של מסקרות ה"דיור שואו". המאפר בחנות אמר לי שכנראה היתה דרישה למסקרה בעלת ראש גדול, והחברה החליטה להוציא אחת כזו. מעבר לגודל של המסקרה, השערות שלה מאוד מאוד צפופות.
לא קראתי בפרוטרוט מה המסקרה הזו אמורה לעשות, אבל על האריזה רשום שזו מסקרה מעבה.

מאוד אהבתי את הגוון אפרפר-מטאלי של הבקבוקון וגם כמות החומר די מכובדת - 11 גרם. כשמוציאים את המברשת מהשפופרת היא יוצאת כמעט ללא חומר עודף ואפשר להתחיל מיידית במריחה.אני לא חובבת גדולה של מסקרות גדולות, אבל באופן מפתיע - עם המסקרה הזו די קל לעבוד. אם עובדים בזהירות - היא לא נמרחת על העפעף. הפורמולה עצמה מאוד נעימה ומחליקה על הריסים, וגם מתייבשת במהירות.
מראה - לדעתי, המסקרה הזו טובה למי שמעוניינת במראה טבעי, אך מודגש. לא שמתי לב לאפקט מעבה במיוחד, וגם לא לאפקט מאריך במיוחד. מצד שני, מתקבל מראה מאוד טבעי ומחמיא של הריסים. הריסים מתקבלים מופרדים האחד מהשני, ללא עודפי חומר, מודגשים, ועדיין טבעיים. 

במהלך היום המסקרה לא נמרחה או התפוררה ונשארה עמידה למדי (יש לזכור שפה כבר סתיו), וההסרה שלה קלה ומהירה, גם עם מסיר איפור שאינו דו-שכבתי.

בסך הכל אני מרוצה, כי המראה המתקבל בהחלט מחמיא ליום-יום.

Estée Lauder Blue Dahlia Pure Color Nail Polish


"דליה כחולה" הוא שמה של קולקציית הסתיו-חורף של אסתי לאודר, וכרגיל - היא מבוגרת ומשעממת. כנראה שאני לא קהל היעד של החברה, אבל חבל שהם לא מנסים להחדש ולהיראות מעט יותר מודרנים ומעודכנים.
מהקולקציה נקנה הלק הזה, בגוון כחול כהה מעלף למדי. 

שני דברים טובים ניתן לומר על הלק הזה - 
1. אני מתה על הגוון. הוא כחול כהה מאוד, אבל עדיין לא ממש שחור. לא מאוד מקורי, אבל עושה את העבודה.
2. התוצאה הסופית של המריחה טובה ויפה.

מעבר לזה, שמישהו יסביר לי למה בקבוקי הלקים של אסתי לאודר חייבים לשקול 2 קילו, כשיש בתוכם רק 9 מ"ל לק? 
ואולי באותה הזדמנות מישהו יוכל להסביר לי מדוע החברה בחרה מברשת מאוד רחבה ורכה ללקים שלה, מברשת שנפתחת למניפת טווס בעת המריחה, ובעצם לא מאפשרת שליטה על מריחת הלק (בעיקר בקצוות)?
אז נכון, צלחתי את המשימה ללא תקלות, והתוצאה בהחלט טובה, אבל יד פחות מיומנת משלי תיתקל בבעיות מריחה קשות.

הפורמולה עצמה בסדר. שכבה ראשונה היתה מלאת חורים ופסים, אבל זה הסתדר עם שכבה שניה עבה למדי.  

לסיכום - גוון מעלף, מברשת גרועה.

והנה תמונה של הלק בזוית שמכהה אותו מעט - 


Wednesday, September 1, 2010

MAC Pro Longwear Collection - Review, Swatches, Photos


מודה ומתוודה - לקולקציה הזו מאוד חיכיתי. 
עם כל הכבוד לקולקציות הצבע, הן כבר לא מאוד מלהיבות אותי. גם מה שנרכש היום מקולקציית ה-Felines נרכש כי כבר ממש התחשק לי על משהו חדש, אבל לא בגלל שמאוד התלהבתי או בגלל צורך מסוים. 

כל המוצרים בקולקציית ה-Pro Longwear יכנסו לליין הקבוע, כך שאין טעם להסתער. בהחלט יכול להיות שחלק מהגוונים יהיו Sold Out אחרי היציאה, אבל בשלב כלשהו המלאים יתחדשו. 
הקולקציה מכילה בעצם שפתונים עמידים חדשים, קונסילר עמיד חדש, ומייקאפ עמיד חדש.

Pro Longwear Lipcreme הוא שמו של השפתון העמיד החדש.


הוא מגיע בטיובה חדשה לחלוטין, הרבה יותר עבה מהטיובה הרגילה. המוצר מכיל 3.6 גרם, לעומת 3 גרם של השפתון הרגיל. בהתאם, השפתון הזה גם יותר יקר (20 יורו לעומת 18).
השפתון הזה משלב מרקם קרמי עם עמידות טובה. נאמר לי שיש בו תמציות ריכוך כלשהן, המונעות את הרגשת היובש שמותירים אחריהם שפתונים עמידים אחרים. על פי המאפר בחנות - אין צורך במרכך שפתיים מתחת לשפתון הזה ו/או בגלוס מעליו.

השפתון הזה יצא עם 12 גוונים, שרובם לא יתאימו לצרכי היום יום של רוב הנשים. היה לי מאוד מאוד קשה למצוא גוון אחד טבעי ונייטראלי, לצורך בחינת השפתון. עברו הימים בהם קניתי קולקציה שלמה, רק כדי לגלות שהמרקם לא ממש מתאים או שימושי. התלהבתי בעיקר מהגוון האדום בקולקציה, וזהו, בערך. יש שני גוונים ורודים בהירים, אבל שניהם קצת אנמים/כחולים מדי לטעמי. יש כמה גוונים סגולים כהים, חומים כהים, שזיפים כהים. בקיצור - רוב הקולקציה כהה, כיאה לקולקציית סתיו (כן, פה כבר סתיו אמיתי). 

המרקם של השפתונים מהמם למדי ומזכיר לי מעט את המרקם של שפתוני הרוז' וולופטה של YSL. המרקם קרמי, אבל עמוס פיגמנט. חגיגה אמיתית. אני לובשת על השפתיים שלי את השפתון היחיד שרכשתי מהקולקציה הזו, ואני חייבת לציין שהוא מרגיש נעים מאוד. הנחתי אותו ללא שום ליפ קונדישנר מתחת, ולשפתיים אין הרגשה יבשה. השפתון עמיד למדי, ולא ירד לחלוטין אחרי אוכל ושתיה. הוא דורש נסיון ארוך יותר, אבל זה הרושם הראשוני. 
השפתון שנרכש הוא Till Tomorrow והוא הטבעי ביותר בקולקציה ויתאים לבעלות גווני עור קרים. הוא מעין גוון טופ-ורדרד, מעושן קמעה. הוא יוצא סופר טבעי על השפתיים, אולי טבעי מדי. הגימור שלו אינו מאט לגמרי, אבל הוא די חסר ברק. אם מעוניינים בברק - יש להוסיף גלוס מעל השפתון.


אמנם בסווטצ' למעלה נראה כאילו כן יש ברק, אבל זה מטעה, כי אחרי הקיבוע על השפתיים לא ממש רואים את כל הלחות הזו. צר לי לאכזב את מי שאינה אוהבת את ריח הוניל של מוצרי השפתיים של מאק, כי השפתון הזה ממשיך את המסורת.
כרגע, אני די מרוצה מהמרקם של השפתון, אבל מודה שהגוון שרכשתי משעמם למדי. אני מניחה שאחזור לרכוש גם את הגוון האדום המהמם, כי אף פעם אין מספיק אדומים טובים. 

Pro Longwear Concealer הוא הקונסילר החדש, והרושם הראשוני מדהים. זהו קונסילר עמיד, המגיע בבקבוק משאבה ומכיל 9 מ"ל. הכמות די קטנה ואני חייבת לציין שהמשאבה די בזבזנית. לחיצה הכי קטנה מוציאה הרבה יותר מדי חומר, וחבל. המחיר - 18 יורו - סביר ביותר.
ניסיתי את הקונסילר על היד בלבד, אבל נראה כאילו הכיסוי טוב ולא מסכתי. הגימור סאטני למדי ואחרי שהמוצר התקבע על היד היה קשה להסיר אותו. אני מקווה שהעמידות הזו תבוא לידי ביטוי גם על הפנים. הגוונים היא לרוב הנקודה החלשה במוצרי הבסיס של מאק, וגם הפעם הם לא איכזבו. אפילו המוכרים בחנות עמדו משתאים מול חוסר ההגיון בבחירת הגוונים. היות וחיפשתי גוון עבור עצמי, אני מתייחסת פה בעיקר לגוונים הבהירים יחסית, אבל לא הממש בהירים. גוון הקונסילר הקבוע שלי במאק לאזור שמתחת לעיניים הוא NW25. הפעם - NW25 מאוד מאוד כהה. לעומת זאת, NW20 מאוד מאוד בהיר. קצת מוזר שההבדל בין שני טונים עוקבים כל כך משמעותי. בקיצור - לא נמצאה שום התאמה בגווני ה-NW.
לעומת זאת, דווקא ה-NC30 היה מושלם, כי הוא בעל תת-גוון.. כתמתם. כמה מפתיע, לא? 
NC20 הראה התאמה מושלמת לגוון העור שלי בתור קונסילר לפנים.
אני מבטיחה לנסות בקרוב את הפלא החדש ולחזור עם תובנות. רק עצה קטנה ממני - גם אם אתן לובשות כבר שנים את אותו גוון קונסילר במאק, אל תקנו את הקונסילר הזה על עיוור.

Pro Longwear SPF10 Foundation הוא השם של המייקאפ החדש. זהו מייקאפ שאמור להיות עמיד, ומאוד מאוד אהבתי את הגימור הסאטני והטבעי שלו על היד. רמת הכיסוי לא נראית גבוהה, אבל הבנתי מהמאפר בחנות שניתן לבנות אותה. שוב, חסר פה נסיון על הפנים, אבל גם זה יקרה בקרוב. 


המייקאפ הזה מגיע בבקבוק זכוכית עם המשאבה הקבועה של מאק, ועולה 30 יורו לכמות סטנדרטית של 30 מ"ל.
גם פה - בלגאן עם הגוונים. סדרת ה-NW ורודה בצורה קצת יוצאת דופן, אבל לשמחתי סדרת ה-NC פחות צהובה מכרגיל. לי אישית קשה מאוד למצוא גוון מתאים במאק, וכמעט תמיד אני צריכה לערבב. היות ולא התחשק לי לרכוש שני מייקאפ לפני שאני מתנסה, החלטתי לבחור בגוון הקרוב היותר לגוון העור שלי - NC20. שוב, להפתעתי, תת-הגוון לא מאוד צהוב, אלא טיפה כתמתם.
כמו במקרה של הקונסילר - גם פה אני ממליצה שלא להסתמך על נסיון העבר אלא להתאים גוון חדש. 

MAC Fabulous Felines Collection - Review, Photos, Swatches


מזמן מזמן לא סקרתי פה קולקציות חדשות של מאק, אז הגיע הזמן לגוון קצת.
היום יצאה פה הקולקציה הנ"ל, המורכבת בעצם מ-3 תת-קולקציות, כאשר כל תת-קולקציה מתמקדת בגוונים מעט שונים.
בכל קולקציה רביעיית צלליות, 3 גלוסים, 4 שפתונים, 3 איליינרים, סומק מינרלי, מברשות מוקטנות, 2 פיגמנטים, מסקרה, תוחם שפתיים. כל תוחמי השפתיים הם מהקולקציה הקבועה, וכנ"ל המסקרה. מסיבה זו לא אזכיר אותם בסקירה שלי. בנוסף - כמעט כל הפיגמנטים כבר יצאו בעבר או שהם שייכים לקולקציה הקבועה, כך שגם אליהם לא מאוד התייחסתי. לי אישית יש את כולם.

כפי שניתן לראות, נרכשו מעט מאוד מוצרים ביחס לגודל הקולקציה. אני חושבת שפלטות הצלליות מאוד יפות, וחוץ מפלטה אחת המכילה שני גוונים "ממוחזרים" - כל שאר הגוונים חדשים. אני בחרתי לרכוש את הפלטה ה"קרה", כי אני פשוט מאוד אוהבת גוונים קרים, אבל שתי הפלטות האחרות גם מצדיקות קניה, למי שמעדיפה גוונים יותר חמים. אחת הפלטות משלבת גוונים חמים וקרים, אבל זו בדיוק הפלטה עם שתי הצלליות שכבר יש לי.התמונה למעלה היא תמונה של הפלטה Palace Pedigreed, המכילה 3 צלליות במרקם סאטין ואחת במרקם מאט. הגוונים הסאטנים מכילים ברק קל, ולהפתעתי לא היה קל לעשות סווצ'ים שלהם, כי בקושי יוצא מהם פיגמנט. הגוון היפה ברביעיה הוא לדעתי השמאלי התחתון, מעין גוון טופ בהיר מעושן. הוא גם זה בעל הפיגמנט הטוב ביותר. כרגיל, הגוון הסגול מאכזב, כי למרות יופיו קשה להוציא ממנו צבע. 

הסמקים - 3 סמקים מינרלים חדשים, כאשר אני רכשתי שניים מהם. השלישי היה חום-חם, שיכול לשמש גם כברונזר לבעלות גווני עור חמים. 

הסומק הראשון הוא Pet Me, שביקורות שונות באינטרנט הישוו אותו ל-Dainty. לדעתי האישית, הם בכלל לא דומים, כי דיינטי הרבה יותר חם וקורלי, ואילו זה שנרכש היום יותר קר וסגלגל.


הסומק השני שרכשתי הוא Utterly Game, מעין אפרסק מהמם, שלא רואים הרבה.


והנה סווטץ' של שניהם - 


מוצרי השפתיים לא הלהיבו אותי בכלל. יש שם כמה גוונים בהירים בלתי שמישים בעליל, ועוד כמה כהים, שימצאו חן בעיניי אוהבות הכהים. אני אישית החלטתי לחכות עם הכהים לקולקציה הבאה.. בכל זאת נרכש שפתון אחד ברגע האחרון, והוא בגוון טופ דווקא. בתמונה הוא נראה חום, אבל הוא לא. המרקם הוא לאסטר והגוון המתקבל על השפתיים הוא גוון קר של גוויה. רכשתי אותו למטרת ערבובים למיניהם, כי זה באמת גוון נדיר. שמו To Pamper.


בנוסף - בקולקציה הזו יצאו 9 איליינרים חדשים, ואני מקווה לשם שינוי לא להתאכזב מאיליינר של מאק. האיליינרים האלו יכנסו לקולקציה הקבועה, כך שאין טעם להזדרז ולקנות מהם כמויות. היות ואני לא מתה (בלשון המעטה) על שפיץ ספוג - החלטתי לרכוש את הגוון השחור בלבד, כדי להתנסות בו. אני לא מאמינה שתהיה פה אהבה גדולה, אבל נחיה ונראה.


כפי שניתן לראות, מתקבל גוון מאוד אינטנסיבי וניתן לשנות את עובי הקו. מנסיון על היד - לאיליינר הזה לוקח המון זמן להתייבש, אבל אחרי הייבוש הוא לא זז לשום מקום. מצד שני, טיפה מים קילפו את כל הצבע, כך שאני מאמינה שהמוצר לא יתאים לבנות שנוטות לדמוע. אבל שוב - ביקורת מסודרת תהיה אחרי שאתנסה עם המוצר.

בנוסף, יצאו בקולקציה מברשות בודדות מוקטנות, שיהוו חגיגה לכל חובבות המברשות המיניאטוריות. יש כל מיני, גם מברשת עיניים אחת (227), אבל לא בדקתי את האיכות שלהן. אני מניחה שהיא דומה לאיכות של המברשות בסטים.

מהפיגמנטים כדאי לשים לב בעיקר ל-Mauvement המהמם. בקולקציה יש שני פיגמנטים חדשים לגמרי, אחת בהיר מוזהב והשני סגול-חום. על שניהם ויתרתי, כי יש לי דברים דומים והם לא ממש חידשו לי כלום.

זהו, נראה לי. קולקציה שאותי לא מאוד הלהיבה, אבל לפחות ניתן לומר עליה שהיא אינה קולקציה שגרתית משעממת.